שאלות נפוצות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות בנוגע לאתר שלנו וכלפי שיטות הלימוד שלנו. לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת.

תחילת העבודה

מה קיים באתר?

באתר קיימים מספר מוצרים, המחולקים לפי שלושה קטגוריות:

  1. הרשמה לחוגים
  2. הזמנת שיעור פרטי
  3. מנוי לתכני האתר
מה מקבלים במנוי לאתר?

במנוי לאתר מקבלים גישה למאות אתרים , בכל מגוון המקצועות. כאשר כל אתר מאפשר גישה לחומרי לימוד, לתרגולים, ללימוד אחרת של מקצועות, להורדת חומר לימוד ולהורדת מבחנים.

כאשר לפי שיטת הלימוד של מפל אתם מקבלים פידבקים באתרים און ליין ויכולים לשפר משמעותית את יכולות הלמידה שלכם.

איך מתחילים?

לאחר לחיצה על הרשמה תקבלו אישור במייל ואז תיכנסו לחנות לרכישת מנוי, כאשר ישנם שלוש אופציות, חודשי, חצי שנתי ושנתי. במידה ולא תרצו מנוי לאתר תוכלו להזמין שיעור פרטי לפי  מורה, כאשר לכל מורה מומחיות אחרת, לו"ז ותחום גילאים, שימו לב ליצור קשר עם המורה לפני לוודא שפנוי ורק אז לרכוש שיעור או שיעורים מולו. בנוסף תוכלו להירשם לחוגים שלנו אשר ממוקמים במספר ערים ויישובים, ומתרחבים עם הזמן.

מה באתר?

מאגר התוכנות

במאגר התוכנות  המשתמשים שלנו מקבלים חשיפה לאלפי אתרים בכל המקצועות. בכל מקצוע יש אתרים המקושרים לפי נושא או לפי גיל (יסודי, חטיבה או תיכון). לכל אתר יש את הייחודיות שלו והתחום בו הוא תורם למהלך הלמידה.
לדוגמא - באנגלית יש את המגוון הרחב ביותר, יש אנסינים ממוחשבים ולא ממוחשבים, יש עזרה בכתיבה, יש אתרים לדקדוק און ליין, שיפור אוצר מילים, שיפור הגייה ועוד.

חומרי לימוד

בדף חומרי הלימוד ניתן לצפות בסירטונים, להוריד חומר לימוד, מצגות או תוכנות המשמשות ככלי עזר ללמידה.

שיעורים פרטיים

ניתן להזמין שיעור באתר לפי מגוון המורים של מפל. לכל מורה התמקצעות ספיציפית במקצוע אחד או יותר, לאחר בחירת המורה, יש ליצור עימו קשר בהתאם ללו"ז שבו הוא פנוי ולכם מתאים ורק לאחר שאישרתם את המורה תזמינו שיעור דרך האתר. אין לשלם למורה ישירות כל התשלום מתבצע דרך האתר בלבד!

הצטרפות מורים חדשים

איך ניתן להצטרף לצוות המורים?

אם את/ה מורה בעל תעודת הוראה או לחילופין סטודנט בשנה האחרונה ללימודים ויש בך את הבערה ללמד , לחנך בצורה אחרת , ייחודית ואינטראקטבית. מקומך איתנו!

מפל מחפשת מורים בכל רחבי הארץ להשתלבות בפרוייקט הלימודים הארצי. כרגע כמורים פרטיים אשר מלמדים בשיטת מפל, או לחילופין במרכזי החוגים שלנו (כפי שמצויין באתר).

נא שילחו קו"ח למייל:

eyal@www.mapalpractice.org.il

אילו מסמכים לצרף לקו"ח?

בעת שליחת קו"ח יש לצרף טופס 101 (ניתן להוריד באינטרנט), תיאום מס (במידה ואתם עובדים במקום נוסף) תמונה עכשווית , לו"ז לעבודה (הימים והשעות בהן אתם פנויים לעבודה אחר הצהריים) וכמה מילים על עצמכם שיופיעו בפרופיל שלכם באתר.

תשלום

האם אוכל לשתשמש בחשבון הPayPal שלי על מנת לבצע רכישות?

כרגע לא! התשלום מתבצע רק ע,י אשראי.

אילו מסלולים יש?

קיימים שלושה מסלולים למנויים:

  1. חודשי בעלות של 50 ש"ח.
  2. חצי שנתי בעלות של 250 ש"ח.
  3. מנוי שנתי בעלות של 500 ש"ח.
תשלום על שיעור פרטי

הזמנת שיעור פרטי מתבצעת אך ורק דרך האתר, בשום אופן אין לשלם ישירות למורה או להזמין דרכו שיעור, התשלום מתבצע ע"י כרטיס אשראי כאשר החשבונית תועבר ישירות למייל הלקוח. חשוב לציין שיש לדבר עם המורה המיועד ולוודא שפנוי בזמן שאתם רוצים ורק אז להזמין שיעור. כמובן שניתן להזמין יותר משיעור אחד.

צור קשר

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לך. בין אם זו בעיית תמיכה, שאלה לגבי מוצר שלנו, או כל שאילה אחרת, אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתך.

דרך המייל:

eyal@www.mapalpractice.org.il

דרך הפייסבוק:

חפשו אותנו בתור - מ.פ.ל - מורה פרטי לחיים